Par  THEROOM (jeb par istabu)

THEROOM ir istaba. Literāli izsakoties to var salīdzināt ar virtuvi. Lai cik necila virtuve būtu uz pārējo istabu fona, radošākajām un aizraujošākajām sarunām un nodarbēm cilvēki pulcējas tieši tur. THEROOM ir vieta, kur ienākt, iegūt visa veida informāciju par to, kas atrodas klubu mūzikas telpā, apmainīties idejām, iepazīties un sarunās ar viesiem pavadīt laiku starp dejām, izrādēm un citiem istabas notikumiem.

Theroom.lv ir atvērta Web 2.0 kopiena atvērtas domāšanas dzīvesveida cilvēkiem, kuri mīl deju mūzikas kultūru. Atvērtas nozīmē, ka katrs no jums var nosūtīt jebkuru info šeit, veikt savu aktivitāšu reklāmu vai citas lietas, kuras ir iespējams izdarīt. Un tas viss ir bez maksas.

Drošības apsvērumu dēļ mums ir 4 līmeņu lietotāji:
Abonenti
Sadarbības partneri
Organizatori
Redaktori – moderatori.

Vairāk par katru lietotāju funkcionalitāti jūs varat atrast ŠEIT.

Jebkurš lietotājs var saņemt jebkuru no pirmajiem 3 līmeņiem. Abonents – jūs varat vienkārši reģistrēties šeit, ja vēlaties vairāk funkcionalitāti kā ievietot savus rakstus, preses relīzes, bannerus un līdzīga rakstura info, jums būs nepieciešama sadarbības partnera vai organizatora lietotāja profilu. Tas ir ļoti vienkārši – tikai ierakstiet dažas rindiņas mums, aizpildot kontaktu formu, pastāstiet mums, kas jūs esat (dažas rindiņas kāpēc jums nepieciešams šis lietotāja profils), un mēs sniegsim jums piekļuvi tam. (lūdzu, rakstiet – lietotāja modernizēšana augšējā sadaļā TĒMA)

Visaktīvākie THEROOM biedri (nav svarīgi vienkāršs abonents vai augstāka līmeņa lietotājs) kļūs par redaktoriem un moderatoriem. Dalīties ar info, komentēt, pievienot saturu un būt aktīvam. Katra darbība tiek izsekota un visi (ieskaitot redaktorus), var redzēt, kurš ir visaktīvākais biedrs. Tādējādi mēs izveidosim redaktora pieeju visai lapai kopā.

Mums darbojas šobrīd tikai mājas lapas BETA versija un jūs varat atrast dažas kļūdas šeit. Bet mēs mainām un uzlabojam sistēmu katru dienu un stundu, tā būs daudz skaistāka un spēcīgāka jau ļoti drīz.

Ja jums ir kādas idejas, kā padarīt mūsu portālu labāku, uzlabojot funkcionalitāti, kuras saturs ir interesants jums –  dodiet mums ziņu, aizpildot tāda paša veida formu (lūdzu, rakstiet pie TĒMA “kļūdas ziņojums” vai ideja), vai rakstiet foruma.

Ar cieņu, THEROOM vadības komanda.

Comments
  1. Sveiki! Kā es varu izveidot organizatora profilu? Diemžēl, kontaktu forma neatverās :(

Submit a Comment