Piektdien, 11.augustā, – atzīmējot nakts projekta Deeplomacy 5 gadu jubileju klubā “First” uz Rīgu tiek aicināts mākslinieks, kurš jau vairāk, kā 15. gadus ieņem Top pozīcijas profesionāļu čārtos – Dennis Ferrer (Objektivity, NYC, USA).

ferrer

Dennis Ferrer ir neapstrīdami viena no Ņujorkas house mūzikas scēnas nozīmīgākajām figūrām, kura izcilība uz elektroniskās mūzikas skatuves nav apstrīdama. Kopš pagājušās desmitgades sākuma viņa skaņdarbi ir dārdējuši visu konntinentu deju zālēs. Hey Hey – Defected Records (2010), Underground Is My Home – King Street Sounds (2006), Sandcastles – Ibadan Records (2003) ir tikai daži no Dennis Ferrer atpazīstākajiem klubu hītiem. Ņujorkas producenta listē, kopš viņa 2003. gada pirmā globālā hīta “Sandcastles” atrodami dažādu žanru skaņdarbi, kuri iekarojuši Top pozīcijas profesionāļu čārtos.

Dennis Ferrer ir atbildīgs arī par dažiem no aizvadīto gadu lielākajiem klubu grāvējiem, kā piemēram remiksu uz London Grammar ‘Sights’ (BBC R1 Essential New Tune June 2014), Luciano’s ‘7 Directions’ (Cadenza, 2015), Sabb feat Forrest ‘One Of Us” (Moon Harbour, 2015), kā arī par vienu no pagājuša gada aktuālākajiem deju zāļu hītiem – Maniac 3000 (Objektivity, 2016).

Kopā ar viesiem uz skatuves kāps Deeplomacy projekta dibinātāji un lokomotīves Chi Chi Chilayz & Rise, kā arī viens no veiksmīgākajiem pašmāju producentiem Electricano.

Deeplomacy 5. gadu dzimšanas dienas svinību line-up:

Dennis Ferrer (Objektivity, NYC // US)
listen: https://soundcloud.com/dennis-ferrer
info: https://www.facebook.com/dennisferrerobj/

RISE & CHi CHI CHILAYZ
listen: hhttps://www.mixcloud.com/deeplomacy/

ELECTRICANO (Toolroom, COHESIVE)
listen: soundcloud.com/electricano

Pasākuma lapa FB: https://www.facebook.com/events/1382191035151742/

Sākums: 23:00 IEEJABrīva / FACEcontrol / DRESScode / VIPcards /

First Dacha adrese: Andrejostas iela 2k 3, Rīga

Atvērts: Piektdien. – S: 23.00 – 06.00

Powered by THE VODKA – Stoli THE Vodka
Visual material support: www.pmtm.lv
Info support: theRoom.lv