Nākamās nedēļas nogalē, no 26 līdz 28.maijam, Rīgā, VEF radošā kvartāla teritorijā Brīvības gatvē 214, noritēs jauns starptautisks elektroniskās mūzikas festivāls “Under”.

5

Rīgā, notiks pirmais elektroniskās deju mūzikas festivāls ar paplašināto nosaukumu “Under Festival”. Divu dienu un nakšu laikā festivāla apmeklētāji varēs baudīt vairāk, kā 30 elektroniskās deju mūzikas mākslinieku uzstāšanos no 13. valstīm, tostarp Vācijas, Dānijas, Krievijas un Latvijas.

Papildus nakts programmai, apmeklētājiem tiks prezentēta arī apjomīga dienas pasākumu programma, kuras laikā festivāla mākslinieki piedāvās apmeklētājiem dažādas meistarklases un lekcijas. Interesentiem būs arī unikāla iespēja aplūkot flaijeru izstādi, kas veltīta 1990.-2000.gadu elektroniskās mūzikas pasākumiem, apmeklēt vinila plašu tirdziņu un citas aktivitātes.

Par pirmā UNDER festivāla headlaineriem šogad uzskatāmi starptautiskie viesi: dOP // KASPER BJØRKE // CHRISTIAN LÖFFLER // MUJUICE // VOISKI // FAIRMONT // GABRIEL ANANDA /

Rīgai joprojām nav bijis savs pastāvīgs elektroniskās deju mūzikas festivāls, savukārt tagad ir brīdis, kad Latvijas galvaspilsēta ir gatava piedāvāt savu unikālu starptautiska līmeņa elektroniskās mūzikas festivālu, kurš kļūs interesants gan vietējiem iedzīvotājiem, gan ārzemju viesiem. Tiek prognozēts, ka pasākums pilnveidos un reģiona nakts dzīvi, piesaistot tūristus, tādējādi veicinot interesi par mūsu valsts kultūru un tradīcijām jauniešos, pārliecināti pasākuma rīkotāji.

under

Brīvības gatve 214, Rīga
Sākums 26.05.2017
No plkst 20:00

Biļetes var iegādāties vietnē https://www.tiksar.com/under-festival
Pašlaik festivāla apmeklējums visām dienām maksā 29 eiro,
Pārdošanā ir pieejamas 3000 biļešu.

Sīkāka informācija ir atrodama festivāla mājas lapā
www.underfestival.com
https://www.facebook.com/underfestivallv