Rāznas ezera apkaimē Kaunatā tikai uz vienu vakaru/nakti – 6.augustā, leģendārais festivāls atgriežas Kaunatas TN, lai nosvinētu savu 20. gadu jubileju.

20

Tieši 20 gadus atpakaļ – 1996.gadā notika pirmais SUMMER HOUSE. Laika gaitā SUMMER HOUSE kļuva par Latvijas elektroniskās deju mūzikas un klubu kultūras ikgadējo festivālu, kurš palīdzējis kļūt atpazīstamiem daudziem jauniem dīdžejiem un mūziķiem no dažādiem Latvijas reģioniem. Pateicoties pieaugošajai popularitātei, festivāls bija kļuvis par notikumu arī daudziem vadošajiem Latvijas klubu kultūras cilvēkiem. Kopš 2000.gada SUMMER HOUSE uzņēma īpašos viesus, dīdžejus un mūziķus no ārvalstīm, kā arī pašmāju spilgtākos klubu kultūras pārstāvjus. Pēdejais SUMMER HOUSE notika 2012.gadā ar kuru arī noslēdzās festivāla 16. gadus aktīvā darbība.

summerhouse
Arhīvs: 90-tie gadi – SUMMER HOUSE Kaunatas TN

Šā gada 6.augustā tikai uz vienu vakaru/nakti/rītu – leģendārais festivāls atgriežas Kaunatas TN, lai nosvinētu savu 20. gadu jubileju. SUMMER HOUSE 20 – ja ieradīsies agrāk pa dienu, noteikti izbaudi arī atpūtu Rāznas ezera krastos, kas ir tikai 2km no Kaunatas.

raznas ezers

“Šogad esam ļāvuši mūsu māksliniekiem pilnīgu brīvību izvēloties muzikālo formātu saviem setiem…būs gan klasika, gan arī šābrīža aktuālie treki dažādos elektroniskās deju mūzikas stilos. Lai nodrošinātu autentisku SUMMER HOUSE skanējumu, šā gada LINE-UPā mēs esam uzaicinājuši dīdžejus un producentus, kas ir vairākas reizes jau iepriekš uzstājušies SUMMER HOUSE pasākumos, kā arī laika gaitā snieguši milzīgu ieguldījumu gan elektroniskās deju mūzikas attīstībā Latvijā, gan arī aktīvi atbalstījuši SUMMER HOUSE festivāla izaugsmi.

Lona

Par mūsu šāgada ārvalstu viesi esam izvēlējušies DJ LONA no Berlīnes. Viņas uzstāšanās astotajā SUMMER HOUSE bija viena no visspilgtākajām starp visiem iepriekšējo gadu pasākumos spēlējušiem ārzemju māksliniekiem”, saka viens nos SUMMER HOUSE aizsācējiem un galvenajiem organizatoriem – DJ K.A.S.P.A.R.S. no Rēzeknes.

SUMMER HOUSE 20 Line-up:

Amber Muse dibinātājs un raidījuma DanceBox nenogurdināmais veidotājs – BOGDAN TARAN. Bogdanam ir īpaša vieta arī SUMMER HOUSE pasākuma attīstībā un izaugsmē. Viņš bija viens no pirmajiem top dīdžejiem, kas sāka uzstāties SUMMER HOUSE, pirmo reizi jau 1999.gadā. Laika gaitā Bogdan Taran ir daudz palīdzējis arī pasākumā atpazīstamības veicināšanā gan Latvijā, gan ārpus tās, un ir uzstājies vēl daudzos nākamajos SUMMER HOUSE pasākumos.

BT-Madona

2016.gada 06.augustā leģendārie Mixmāsteri AG & Raitis uzstāsies Kaunatas TN, kuri tikai speciāli SUMMER HOUSE 20 pasākumam ir piekrituši atkal uzstāties back2back, spēlējot uzreiz uz 4 plašu atskaņotājiem. Vieni no visilgāk praktizējošajiem DJiem Latvijā, kuri turpina to darīt pro-statusā – arī digitālajā laikmetā joprojām hārdkōr-vinilisti un True Skool diskō~tradīcijas kopēji – gan taktiskā, gan stratēģiskā nozīmē.

IMG_2475

DJ Monsta jeb Uldis Cīrulis – viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, elektronikas un vinila plašu skrečošanas mākslas jeb scratch stila meistars. Pasaules DMC Online 2016 DJ čempionāta finālists un viens no aktualakajiem šābrīža pašmāju dīdžejiem. DJ Monsta ir piedalījies dažos no pirmajiem SUMMER HOUSE pasākumiem Kaunatā, un tāpēc esam dubultā priecīgi par lielisko iespēju uzņemt DJ Monsta pie mums atkal.

dj-monsta-studio

Atmosferix.net dibinātājs un dvēseliskās House mūzikas karognesējs – DJ BEAT, kurš uz Latvijas klubu skatuves ir zināms jau kopš 90-to gadu vidus. DJ BEAT var uzskatīt par vienu no Latvijas pieredzējušākajiem dīdžejiem. 2000. gadā izveidojis pirmo house muzikas internet radio Latvijā – http://atmosferix.net Laikam ejot DJ BEAT apvienojies ar domu biedriem (Mario, Romantixx, Jackmaster G) izveidojot DJ-u apvienību “HOUSE OF LOVE”.

beat2-copy21

Dj Mārtiņš Goldbergs un Intars Grabovskis ir dīdžeji no Madonas, kuri lielā mērā pielika roku tam, cik House un Techno kultūra tika mīlēta šajā Vidzemes reģionā divtūkstošo sākumā. 1999.gādā, Mārtiņš Goldbergs tikko nodibinātajā lokālajā Madonas radio izveidoja savu iknedēļas radio raidījumu “Elektromontāža” par un ap elektronisko deju mūziku. Piecu gadu raidīšanas laikā par raidījuma viesiem kļuva virkne tālaika vadošo Latvijas dj-u.

goldbergs

Viens no sekmīgākajiem un pieredzes bagatākajiem Latvijas deju mūzikas producentiem – LOTARS LODZIŅŠ. Pirms savulaik populārā projekta “Boyza” dibināšanas viens no tā dalībniekiem – Lotars Lodziņš ir aktīvi darbojies arī vairākās Latvijā pazīstamās grupās – “Basic Instinct” un “Tune-L”.

lodzins

DJ Drozd ir vēl viens klubu mākslinieks no agrīnajiem laikiem Latvijas elektroniskās deju mūzikas laikmetā. Apvienības X-Promo pārstāvis, kurš ir sniedzis ļoti daudz festivālā izaugsmei iepriekšējos gados. Pirmo reizi SUMMER HOUSE DJ Drozd piedalījās 2001.gadā – kas bija jau 7. SUMMER HOUSE Kaunatā. Kopš tā laika piedalās festivālā gandrīz katru gadu, kā arī ir aktīvi iesaistījies pasākuma organizēšanā, palīdzot ar dažādiem tehniskajiem risinājumiem.

drozd

SUMMER HOUSE aizsācēji un galvenie organizatori – DJ STEVE K un K.A.S.P.A.R.S. no Rēzeknes. Steve K un K.A.S.P.A.R.S., kurus droši var uzskatīt par elektroniskās deju mūzikas pionieriem Latgalē. Viņu pašu rīkotajos pasākumos Rēzeknē un Kaunatā (Summer House) ir spelējuši prakstiski visi labākie Latvijas elektroniskās mūzikas DJi un projekti.

kaspars_steve

Line-Up:

K.A.S.P.A.R.S. & Steve K | Rēzekne | 20.00-21.00

Dj Drozd | X-Promo, Rīga | 21.00-21.30

Lotars Lodziņš | Labo ierakstu studija, Rīga | 21.30-22.30

Dj Beat | atmosferix, LV-UK | 22.30-23.30

Bogdan Taran | Amber Muse, Rīga | 23.30-00.30

Dj Lona | Berlin, DE | 00.30-01.30

Mixmasters AG & Raitis | Rīga | 01.30-03.00

Dj Monsta | Rīga | 03.00-04.00

Martins Goldbergs & Intars Garbovskis | Madona | 04.00-05.30

Dj Drozd | X-Promo, Rīga | 05.30-06.00

Vēl viena jauka SUMMER HOUSE tradīcīja – parasti kāds vai arī vairāki dīdžeji no galvenā LINE-UP uzstājas mājīgajā CHILL OUT teltī, kas būs atpakaļ arī šogad…tāpat kā agrāk – blakus Kaunatas TN un ar siena maisiem tajā, ērtākai atpūtai. CHILL OUT telts būs atverta no 22.00 (plašāka informācija par dīdžejiem, kas uzstāsies šajā teltī, būs pieejama pasākuma norises vietā un dienā).

karte

KT

Biļetes iepriekšpārdošanā uz SUMMER HOUSE 20 iespējams iegādāties jau iepriekš internetā, lai garantētu iekļūšanu pasākumā, ātrāk iziet rindu pie ieejas, kā arī mazliet ietaupīt, jo, pērkot biļeti uz vietas būs jāmaksā vairāk.

Pērkot biļeti bezrindas.lv, cena – 8,- EUR
Pērkot biļeti uz vietas pasākuma dienā – Cena – 10,- EUR

Ieeja pasākuma teritorijā jau no plkst.19.30.

Kaunatas TN atrodas: Rāznas iela 14, Kaunata, Rēzeknes novads…28km no Rēzeknes.

Papildus informācija atrodama Summerhouse FB lapā:

www.facebook.com/summerhouse20