Sestdien, 26. jūlijā pirmo reizi lielākajā andergraunda- elektroniskās deju mūzikas radio “Frisky Radio” (ASV) būs dzirdams showcase ar vadošajiem Latvijas elektroniskās deju mūzikas DJ-māksliniekiem “Frisky Radio Loves Latvia”. 

FRISKY LOVES LATVIA 26-07-14

 

Viens no ietekmīgākajiem elektroniskās mūzikas medijiem internetā – Frisky Radio (ASV), sestdien 26. jūlijā, sadarbībā ar Latvijas EDM (elektroniskās deju mūzikas) operatoru “Theroom” pirmo reizi rīko dj-mix šovu “Frisky Loves Latvia”. 08:00AM EDT / 15:00 PM pēc Latvijas laika.

Latvijas valstij, kura atrodas Baltijas valstu centrā patiesībā ir bagāta elektroniskās deju mūzikas vēsture. Ja esat nopietns attiecībā pret mūziku un ja esat iekš elektroniskās mūzikas ilgu laiku, jums būtu jāzina par 80′ gadu Latvijas elektroniskās mūzikas kulta grupu Zodiac vai Jāni Kraukli – pirmo vinila plašu DJ plašajā Padomju Savienībā. Turpinot no agrīnām saknēm radiošovs Frisky Love Latvia demonstrēs nozīmīgākos šī brīža dīdžejus un producentus, kuri šodien reprezentē Latvijas elektronisko mūzikas scēnu. 

2001. gadā Frisky Radio kļuva par revolucionāru notikumu interneta dzīvē, kļūstot par pirmo starptautisko interneta radio elektroniskās deju mūzikas pasaulē. Frisky Radio programmu veido dīdžeju veidotās radio pāraides un mix-šovi un radio muzikālā pamatkoncepcija ir underground EDM music.

Frisky Radio muzikālā satura atlase un mākslinieku pārzināšana iezīmē augstākās kvalitātes saturu ar labākajiem elektroniskās deju mūzikas māksliniekiem un Frisky partneriem no visas pasaules.

 

Mēs esam pārliecināti par Frisky Radio kvalitāti, nevis kvantitāti. Mēs esam ļoti gandarīti par gaidāmo “Frisky Loves Latvia”. Gaidāmāis sestdienas šovs būs īpašs ne tikai tādēļ, ka šis būs pirmais Latvijas dīdžeju showcase Frisky Radio ēterā, bet vairāk gan tādēļ, ka rūpīgas atlases rezultātā, kopā ar mūsu Latvijas partneriem, mums izdevies izveidot line-up, kurā dzirdēsim desmit patiešām šobrīd vadošos Latvijas dīdžejus-producentus, kuri tīri muzikāli atbilst Frisky kritērijiem un kuri tostarp arī profesionāli veido Latvijas elektroniskās mūzikas scēnas balstu. Tie visi ir Latvijas EDM scēnas respektējami vārdi, saka Giuliano Garau, Frisky Programmu direktors.

Paplašinoties Āzijas virzienā un atklājot jaunas bāzes vietas Frisky Radio 2013.gadā kļuva par pasaulē pirmo un vienīgo EDM digitālo radiostaciju, kura pilnībā sevi finansē no mūzikas abonēšanas pakalpojumiem. Frisky Radio joprojām bāzējas New York City ar darbiniekiem visā pasaulē un to klausās 140 pasaules valstīs ar kopējo auditoriju virs 3 milioniem klausītāju dienā. Frisky Radio stream serviss ir pieejams caur Nokia Internet Radio Network, Blackberry, iPhone, Logitec devices, Radio Roku u.c.

Šovā Frisky Loves Latvia @ Frisky Radio ēterā dzirdēsim: Bogdan Taran / Ed De Dano / Elvi & Dunian / Electricano / Kaspar Kondrat / Ksenia Kamikaza / Kris Hovel / Oriola 701 / Uppfade / Tee-ex

Latvijas Dīdžeju showcase @ FRISKY RADIO. Sestdien, 26. jūlijā 2014 | 08:00 AM EDT | 3PM Latvia (15:00 pēc Latvijas laika)

Gaidāmais showcase Frisky Loves Latvia būs muzikāls apskats ar 10 būtiskākajiem vārdiem uz Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves. Šādai programmai ir nenoliedzama priekšrocība – tā dod iespēju klausītājiem izvēlēties muzikālo telpu pēc katra gaumes un interesēm. Tas vienādi attiecas uz deju mūzikas “zinātājiem” un šīs jomas profesionāļiem.

Frisky Loves Latvia lapa tiks papildināta ik dienu: http://www.friskyradio.com/show/frisky_loves_latvia

Sekojiet informācijai @ http://www.theroom.lv/

http://www.friskyradio.com/