Piektdien, 5. maijā Rīgas Lounge klubā CLOUD NINE (Strēlnieku iela 1B) uzstāsies viens no Krievijas elektroniskās mūzikas scēnas pionieriem un pirmā viļņa dīdžejiem – leģendārā Maskavas kluba PTJUCH rezidents Max Zorkin (Dj Zorkin).

zorkin

Par Rīgas lounge kluba “CLOUD NINE” īpašo viesi piektdien kļūs viens no pieprasītākajiem pēdējās divdesmitgades Krievijas elektroniskās deju mūzikas māksliniekiem – Maz Zorkin (Ptjuch Soundsystem, Maskava). Zorkin dīdžejinga gaitas aizsākās 90-to gadu vidū, uz tā laika elektroniskās deju mūzikas popularitātes viļņa Krievijā. Viņš kļuva populārs kā slavenā “PTJUCH Sound system” rezidents un viņa vārds vairumam saistās ar Maskavas leģendāro klubu “Ptjuch”, kura rezidents viņs bija, kopš tā atvēršanās brīža, no 1994. gada decembra līdz pat tā slēgšanai.

Zorkin_

Zorkin_himself

Maxim Zorkin

Max Zorkin kļuva par vienu no pirmajiem Krievijas dīdžejiem kurš 90-to gadu vidū iekaroja Rīgas reivu scēnu, uzstājojies tā laika skaļākajos Rīgas reivos, galvenokārt Open projektos un Frosh: http://www.theroom.lv/open-95-20-gadi-kops-sakuma/

Zorkin bijis populāro Maskavas pasākumu “Снежность” un “Флегматичная Собака” promoters, kā arī ilgadējais rezidents populārajos klubos “Микс”, “16 тонн” un “Парк”. Max Zorkin profesionāļu aprindās tiek uzskatīts par techno house žanra pionieri Krievijā. Pēdējos gados Zorkin vairāk priekšroku dod uzstajoties mazos kameržanra klubos ar eklektiskiem dj- setiem.

EpohaTancev -Про фильм (Max Zorkin)

Max Zorkin redzams arī jaunajā dokumentālajā kinofilmā “Deju Laikmets”. Latvijas nacionālā pirmizrāde gaidāma šā gada septembrī.

Zorkin

CLOUD NINE iekš FB:
https://www.facebook.com/cloudninelv/

Pasākuma informatīvais atbalsts: TheRoom

Cloud Nine Adrese: Strēlnieku iela 1 B
Galdiņu rezrevācija: 22 999 919
Sākums: no plkst 22:00

———————————————————————————-

Copyright (C) The Room.
Izmantojot un pārpublicējot saita materiālus atsauce uz www.theroom.lv ir obligāta.
2009 – 2017 © /www.theroom.lv/