Ikgadējo TheRoom LIVE pasākumu šogad | 5 years of secrets | kurš norisināsies piektdien 21. aprīlī Rīgā papildinās mūsu paaudzes ievērojamākais Lietuvas DJ-duets Marius Ivanoff & Mindaugelis.

M&M_10 years Anniversary of back2back

Marius Ivanoff ir labi zināms theRoom publikai, kā ikgadējā pasākuma rezidents. Šā gada notikumā | 5 years of secrets | Marius uztāsies kopā ar savu ilgadējo skatuves kolēģi Mindaugeli. Lietuvas premjerdīdžeju duetu var dēvēt par vienu no visu laiku atzītākajiem Baltijas DJ duo, kuri labi pazīstami Rīgas (Latvijas) klubu publikai vēl kopš 2000. gadu vidus. Lietuviešu dj-duets Marius Ivanoff & Mindaugelis 2003.gadā kļuva par pirmajiem Baltijas elektroniskās mūzikas māksliniekiem, (vēl ilgi pirms Ten Walls, -aka Mario Basanov nokļūšanas slavas olimpā), kuri ielauzās uz starptautiskās skatuves, kļūstot par leģendārā britu zīmola «Renaissance» pasaules tūres rezidentiem.

marius

Marius Ivanoff

Savulaik lietuviešu dīdžeji Latvijā tika uztverti kā dumpinieki, muzikālo rokrakstu un žanru atšķirību dēļ, tomēr vietējie klubu dzīves vadītāji Lietuviešu debiju Rīgā pamanīja un viņa atnākšanu uztvēra ar sajūsmu, bet mūsu publika ātri piešķīra Lietuvas dīdžejiem ”savējo” statusu. Starp viņa projektiem dzimtenē – leģendārie „Nokia Plug-In”, tāda paša nosaukuma radio šovi, festivāli „Pure Future” 1 un 2, visu laiku Lietuvas populārākais klubs „Global” un daudzi citi.

Mindaugelis by Atari Solution

Mindaugelis

Lietuvas klubu scēnas personības kļuva par pirmajiem Baltijas artistiem, kuri debitēja vadošajās pasaules deju mūzikas institūcijās, kā Renaissance (Lielbritānija), “Amnesia” Ibizā, Amsterdamas „iT”, “X-tra large”, “Crazyland”, „Amate Raxi” Tokijā u.c. pasaules premjerklubos. Pamatoti viņus uzskata par 2000.gadu etaloniem no Baltijas elektroniskajā mūzikas scēnas un šī sajūta saglabājas viņu daiļradē.

Marius Ivanoff:
https://www.residentadvisor.net/dj/mariusivanoff

Mindaugelis:
https://www.facebook.com/Dj-Mindaugelis-301109183273/

Par TheRoom LIVE | 5 years of secrets | headlaineriem šogad kļūs vinila dīdžeju kultūras aizsācējs bijušajā padomju savienībā Jānis Krauklis un viens no šodienas pieprasītākajiem Krievijas dīdžejiem – Dj Sergey Sanchez (Propaganda Club, Maskava).

PAR THEROOM LIVE NORISES VIETU:

Katru aprīļa nogali par theRoom live pasākuma norises vietu tiek izvēlēts Lofts ar mājīgu jumta terasi vai galerija kaut kur Rīgas centra teritorijā. Muzejs vai privātmāja ar dārzu. Vietas ģeogrāfiskais apzīmējums un theRoom pasākuma norises vieta ik pavasari ir tāda, hm.. efemera, tomēr vilinoša.

THE ROOM (2)

THE ROOM LIVE | Words | Music | People | Happenings | 2017 #5yearsofsecrets
Uz 21. aprīļa Theroom LIVE pasākumu iepriekšpārdošanā ir pieejamas tikai 100 biļetes (limited edition) iekš Resident Advisor: https://www.residentadvisor.net/event.aspx?955465

Pasākuma lapa iekš FB:
https://www.facebook.com/events/309219112826526/
Secret Location
Details: TBA

Pasākumu atbalsta mūsu ilggadējais partneris – kompānija PM-TM (www.pmtm.lv, www.facebook.com/siaPMTM) – STOLI® THE VODKA, – Discomania.lv www.facebook.com/discomania.lv un VOID Latvia www.realaudio.eu