Festivāls “MOSCOW WAVE” notiks 3 naktis klubā FIRST DAČA no 28 līdz 30 jūlijam! Pirmo reizi deviņi aktuālākie Maskavas dīdžeji apvienosies vienā klubā – Rīgas klubā First Dača!

 

Moscow Wave 2011 @ First Dača Riga programma:

28 jūlijā: DJ-s BAKAEV (Rolling Stone Bar & Kaffka), LIST&SMASH (back to back)!
29 jūlijā: DJ-s LUPIN (Tommy D, Imperia), F.FOMIN (Simachev bar) & U-ARE (Vanilla Ninja) – back to back!
30 jūlijā: DJ-s JEFF (Soho), FISH (Крыша Мира) & SQUIRE (Imperia) – back to back!

 

Theroom šoreiz pievērsīs uzmanību diviem Krievijas klubu māksliniekiem, kurus ir vērts redzēt – dzirdēt First Dača klubā vairāku iemeslu pēc!

 

Ceturtdien, 28 jūlijā Moscow Wave 2011 atklāšanā uzstāsies Krievijas klubu scēnas brends – DJ LIST. Viņa popularitāte nav aprobežojusies ar Krievijas  klubu sienām –  neskaitāmi klubu mūzikas žurnāli un mediji viņu nosaukuši savulaik par Krievijas “Gada dīdžeju”. Viņa setus var atļauties tikai paši topīgākie klubi un pasākumi un tikai uz prime time. Tajā pat laikā List ir viena no teju visrespektējamākajām Krievijas klubu dzīves figūrām, kurš var nospēlēt pasākumā absolūti pa velti ja viņam tas šķiet ideoloģiski interesants. DJ LIST jeb īstajā vārdā Alexandrs Listovs 2003. gadā kļuva par pirmo Krievu dīdžeju, kurš iekļuva Lielbritānijas dīdžeju līgā. Britu mūzikas medijs DJ Mag nosauca Dj LIST par vienu no visu laiku specīgākajiem Krievijas didžejiem. 2005. gadā DJ LIST debitēja uz Ibizas premjerkluba Space skatuves. Savu trademark LIST ieguva vēl 2000 gadu sākumā, izmantojot savos setos Austrumu tantras un Krišnaītu motīvus. Tas ātri viņu izcēla uz savu kolēģu – DJ fona un LIST kļuva pieprasīts starp daudziem, patiesi kvalitatīvas elektroniskās mūzikas ekspertiem un cienītājiem. Savas mūzikas iegādei viņš priekšroku dod vietām, kuras daudziem viņa skatuves kolēģiem izraisa neizpratni, kā piemēram Indiju un Tibetu. DJ LIST uzstāsies kopā ar Dj Smash, par kuru it kā viss būtu skaidrs (Moscow Never Sleep par viņa daiļradi pasaka visu).

 

Sestdien, 30 jūlijā First Dača uzstāsies viens no Krievijas klubu scēnas pionieriem DJ FISH (Крыша Мира).  Viņa karjera aizsākās vēl 90-to gadu sākumā, kopā ar vēl vienu Krievijas deju kultūras kulta figūru Dj Spy. Der. Ar viņa vārdu asociējas patiešām leģendāri Krievijas klubu dzīves notikumi:  klubi ”Justo”, “Ptuch”& “Aerodance”, uzstāšanās vēsturiskajos reivos, kā Orbita u.c. 1995. gadā ar viņa iniciatīvu tika nodibināts leibls un pirmais oficiālais ierakstu veikals Krievijā – Discocsid. Vēl tālajā 1998. gadā viņš sakustināja Krievijas klubu tirgu ar mix kompilācijas albumu ”Mirovozrenije” (Discocsid / Cosmos). Tajā pat gadā, kopā ar otru Krievijas klubu scēnas kulta figūru Dj Spy.Der  tika radīts projekts ”The Conservators”, kurš kļuva par sava veida trademark underground mūzikas melomāniem.

Fish ir viens no nedaudzām Krievijas klubu skatuves autoritātēm, kā Max Zorkin vai iepriekšminētais Spy.Der, kuri pieder pie tās klases dīdžejiem, kam cīkstēšanās par Topu vietām un balsojumiem vairs nešķiet būtiska. Viņš var atļauties nepiedalīties konkursos un mediju sacensībās. Tādi dīdžeji zina tieši, kā izdarīt, lai mūzika būtu, mazliet vairāk interesanta, nekā tā šķiet. FISH uzstāsies back 2 back kopā ar DJ SQUIRE (IMPERIA Lounge Club, Maskava).

 

DAČA ir jaunākais klubu projekts augsti novērtētais un labi pazīstamais Rīgas un Maskavas klubu zīmols ar starptautisku mākslinieku un dīdžeju uzstāšanos, galveno deju grīdu, lielisku āra terasi un ērtu jahtu piestātni. Dača atrodas Andrejsalas ostā, diezgan attālā rajonā no pārējām Rīgas pilsētas izklaides vietām, tādēļ šeit jūs nesastapsiet gadījuma apmeklētājus, ja jums nav jahtas,protams ))

FIRST Dacha – tā ir vieta, kur būt!

First Dacha adrese: Andrejsalas 4, Rīga

http://www.facebook.com/pages/First-Dacha/146488248717805?sk=info