Sestdien, 16. novembrī uz vienu nakti tiks atvērta Rīgas galvenā vasaras izklaides vieta, klubs – First Dacha. Muzikālo vakaru ievadīs DJ K.I.M. (Premier Lounge, Maskava) u.c. viesi.

first dacha 16

 

Divas dienas pirms neatkarības svinībām, sestdien, 16. novembrī ar pasākumu “One Night Story” tiks atvērts klubs First Dacha! Ekskluzīvam pasākumam – ekskluzīva programma, sola First Dacha.
Klubā ciemos atkal ierodas viena no Eiropas profesionālākajām promouteru grupām – Goro Pro!! Viņi ir profesionāļu komanda, kas veido luxury segmenta klubu projektus, kurus pievilina Maskavas sabiedrības “krējumu” un tā atbalstītājus.
Vieni no Goro Pro klientiem ir Maskavas klubs Premier Lounge, kuru šoreiz pārstāvēs pie mums jau iemīļotais DJ K.I.M, un 5 Premier Lounge Go-Go daiļavas. Tiem, kas vēl nezin DJ K.I.M – viņš ir rezidents tādos Maskavas klubos, kā Don’t Tell Mama, Premier Lounge (ex. Imperia Lounge) un Dandy Cafe, kā arī bāra-kluba “CHIPS” muzikālais direktors. Biežs viesis klubos THE ARTIST, Maxim Bar, МАНОН, PPL un daudzos citos labākajos Krievijas un kaimiņvalstu klubos un bāros.

 

profil first dacha


Skumjā ziņa ir tā, ka šis ir arī Premier Lounge atvadu pasākums, jo šī ir pēdējā kluba nedēļas nogale. Taču, zinot Alekseju Gorobiju (Titanic, Shambala, Zima, Leto, Osen and Dyagilev club), domājam, ka šis ir tikai posms ceļā uz ko jaunu un grandiozu.
Papildus šim visam, atzīmēsim mūsu drauga Toma Āboltiņa dzimšanas dienu, izbaudīsim arī mūsu Go-Go meiteņu īpaši šim notikumam gatavoto performanci, kā arī, tuvāk rītam – Drum + Marek Login jaunos garadarbus.
Vakara programma vēl tiks papildināta ar dažādiem muzikāliem un citiem pārsteigumiem gan no mums, gan Maskaviešiem!

Ieeja bez maksas
Face-control / Dress-code / VIP kartes

 

http://www.firstdacha.com/

https://www.facebook.com/FirstRiga