Piektdien, 10. novembrī Viļņas “Opium Club” uzstāsies viens no aktuālākajiem šā brīža DJ kolektīviem uz elektroniskās mūzikas skatuves – Adriatique no Diynamic Music.

adriatique600x

Adriatique – Adrian Shala un Adrian Schweizer (Diynamic Music) ir šodien plaši zināmākais DJ duets no Šveices. Kā producentu duo viņi parādījās tikai 2008. gadā, tomēr ir paveikuši vienu no lielākajiem pēdējās desmitgades izrāvieniem uz elektroniskās mūzikas skatuves, pateicoties ne vienam citam, kā Solomun. Viens no šodienas elektroniskās mūzikas scēnas līderiem saskatīja puišos potenciālu, parakstot viņus zem Hamburgas leibla “Diynamic”. Tāds īsumā ir Adriatique puišu veiksmes stāsts. Taču vispirms protams ir pati mūzika.

Jau par tradīciju kļuvis, ka izmēros mazajā, taču kvalitātes kritērijos viennozīmīgi labākajā šobrīd Viļņas deju laukumā “Opium Club” uzstāsies kāds no pasaules elektroniskās mūzikas skatuves Top māksliniekiem.

Adriatique viesošanās notiks populārās pasākumu sērijas “Jäger Blow-Out” ietvaros, kurās uzstājušies ievērojami elektroniskās deju mūzikas mākslinieki, starp kuriem Dixon, Steve Bug, Rebolledo, Recondite, KiNK, kolektiv turmstraße u.c.

Par Opium Club:

Viļņas Islandijos gatves populārākā vieta “Opium” iespējams ir Lietuvas galvaspilsētas populārākais deju laukums. Opium Club ir korekti savienots bieži nesavienojamais un tā vārds tiek pozicionēts ar saturu. Regulāru underground mūzikas zvaigžņu ierašanās klubam, šķiet, atnes daudz vairāk prestiža nekā naudas. Klubs ar lielisku skaņu (Function 1) un mūziku, pārsvarā deep un tech-house. Opium viss ir vienkārši. Minimums gaismu, atraktīva vide un gaisā nav snobisma, taču pie ieejas ir face control – šī vārda tiešākajā nozīmē.

OPIUM2

Pasākuma lapa FB: https://www.facebook.com/events/472191413157421/

Ieejas maksa uz pasākumu no € 7-10 (uz katru).
Facecontrol ir vienmēr!
Klubs atvērts Piektdienās – sestdienās no 23:00-06:00

Publicitātes foto:

Opium Club adrese: Islandijos gatve 4.
https://www.facebook.com/Opiumclub
https://www.facebook.com/adriatiqueofficial