Sestdien, 2. septembrī klubā “Teritorija” (Zemitāna iela 2B), uzstāsies Krievijas Dīdžejinga pionieris, Maskavas klubu zīmola “Krysha Mira” muzikālais redaktors DJ.SPY.DER.

huge_24c046a6a4

Dr. Spy.Der (aka Boris Zlenko) ir ne tikai Krievijas dīdžejinga kultūras leģenda. SPYDER ir īsts elektroniskās deju mūzikas filozofs un pēdējo divu dekāžu krievijas vinila burvis. Viņš ir no tās dīdžeju sugas, kuri lielā mērā ir psihologi. Tādi dīdžeji zina tieši, kā izdarīt, lai mūzika būtu, mazliet vairāk interesanta, nekā tā šķiet. Iespējams tas ir rezultāts viņa 20. gadus intensīvajam darbam klubos, sākot no reiva kultūras pirmsākumiem līdz mūsdienām!? Pilnīgi iespējams.

Šajā kontekstā Spy.Der ir interesanta pieredze: tīri konceptuāla. Vēl tālajā 1998. gadā viņš sakustināja Krievijas klubu sfēru ar mix kompilācijas albumu ”Mirovozrenije” (Discocsid / Cosmos). Tajā pat gadā, kopā ar otru Krievijas klubu scēnas kulta figūtu Dj Fish tika radīts projekts ”The Conservators”, kurš kļuva par sava veida trademark underground mūzikas melomāniem.

Viņš ir viens no nedaudzajiem Krievijas klubu scēnas pionieriem, kurš joprojām ir aktuāls un kura nozīme uz šodienas klubu dzīves procesiem Krievijā ir nepārprotama

No 2006 līdz pat 2016. gadam Spy.Der bija populārā Maskavas kluba “Krysha Mira” muzikālais redaktors. Leibls “Krysha Mira Music” ir īsts elektroniskās mūzikas eksperts jo klubs pārstāv elektronisko deju mūzikas kultūru vistiešākajā vārda nozīmē. Klubs & leibls sanācis kā viens no oriģinālākajiem un tehniski nevainojamākajiem klubu projektiem, kāds radīts Krievijā pēdējo desmit gadu laikā

huge_spyder

SpyDer (2)

Kopā ar galveno ritmu pavēlnieku SPY.DER (RU), uzstāsies UPPFADE, BARSEGHIAN un WLAD LENZ LIVE.

Sākums: 24:00 IEEJA- 10EUR/ FACEcontrol
Teritorija:
Zemitana iela 2B, Riga

https://www.facebook.com/events/857040007784648

Vairāk informācijas meklē:

https://www.facebook.com/DR.SPY.DER