Ikgadējais TheRoom LIVE pasākums šogad norisināsies piektdien 21. aprīlī Rīgā jau pēc tradīcijas “Secret Location”. Uz theRoom LIVE – 5 years of secrets pasākumu pieejamas tikai 100 biļetes iepriekšpārdošanā iekš Resident Advisor.

21.04

PAR THEROOM LIVE NORISES VIETU:

Katru aprīļa nogali par theRoom live pasākuma norises vietu tiek izvēlēts Lofts ar mājīgu jumta terasi vai galerija kaut kur Rīgas centra teritorijā. Muzejs vai privātmāja ar dārzu. Vietas ģeogrāfiskais apzīmējums un theRoom pasākuma norises vieta ik pavasari ir tāda, hm.. efemera, tomēr vilinoša.

THE ROOM LIVE | Words | Music | People | Happenings | 2017 #5yearsofsecrets
Uz 21. aprīļa Theroom LIVE pasākumu kopumā ir pieejamas tikai 100 biļetes (limited edition) iepriekšpārdošanā iekš Resident Advisor: https://www.residentadvisor.net/event.aspx?955465

IMG_8249 (web)

theRoom Live 2013

Ņemot vērā faktu, ka theRoom pēc tradīcijas ir kamer-žanra pasākums ar ierobežotu cilvēku skaitu (ap 250), tad priekšroka tiks dota tiem brāļiem un māsām, kuri laicīgi būs rezervējuši vietu dalībai Theroom LIVE! Pasākuma norises vieta tika izziņota pasākuma dienas rītā!

Pasākuma theRoom live ikgadējie ritmu pavēlniei ir bijuši Marius Ivanoff (Lietuva), Kaspar Kondrat, Ed de Dano, un Artis. Par 2016. gada theRoom pasākuma headlaineri kļuva OMID 16B (aLOLa, Bedrock, SexOn Wax, London, UK)

Pasākuma lapa iekš FB:
https://www.facebook.com/events/309219112826526/
Secret Location
Details: TBA

Pasākumu atbalsta mūsu ilggadējais partneris – kompānija PM-TM (www.pmtm.lv, www.facebook.com/siaPMTM) – STOLI® THE VODKA, – Discomania.lv www.facebook.com/discomania.lv un VOID Latvia www.realaudio.eu