Aizvadītajā piektdienā Rīgā notika ikgadējais TheRoom live notikums #5yearsofsecrets, kurš norisinājās jau piekto reizi.

The_Room_web (2)

Katru aprīļa nogali par TheRoom norises vietu tiek izvēlēts Lofts ar mājīgu jumta terasi vai galerija kaut kur Rīgas centra teritorijā. Muzejs vai privātmāja ar dārzu. Vietas ģeogrāfiskais apzīmējums un theRoom pasākuma norises vieta ik pavasari ir tāda, hm.. efemera, tomēr vilinoša. Pēc tradīcijas aprīļa pirmspēdējā nedēļas nogalē TheRoom live kļūst par naktsdzīves iekārojamāko notikumu, kuru pēdējos gados apmeklē vairaki simti theRoom cilvēku.

DSC07701

21. aprīlī elektroniskās deju mūzikas resurss Theroom ar notikumu #5yearsofsecrets atzīmēja sava ikgadējā pasākuma TheRoom LIVE 5. gadu Dzimšanas Dienu. Atzīmēja dažādi, ar muzikālu programmu un kultūras kontekstu: Par šā gada theRoom LIVE notikuma headlaineriem kļuva vinila dīdžeju kultūras aizsācējs bijušajā padomju savienībā Jānis Krauklis, viens no šodienas pieprasītākajiem Krievijas dīdžejiem – Dj Sergey Sanchez (Propaganda Club, Maskava) un pēc ilgāka pārtraukuma Rīgā bija redzams mūsu paaudzes ievērojamākais Lietuvas DJ-duets Marius Ivanoff & Mindaugelis. Notikums norisinājās jau pēc tradīcijas “Secret Location” (theRoom live norises vieta tiek izziņota pasākuma dienas vakarā).

Par notikuma norises vietu tika izvēlēts H2O6 Arhitektūras un Mediju centrs. Vakara ievadā pasākuma ‘The Room live’ ietvaros notika filmas “Deju Laikmets” private screening. Filmas Lielā pirmizrāde uz lielajiem ekrāniem Latvijā gaidāma Septembrī.

The_Room_web (21)

The_Room_web (37)

The_Room_web (55)

The_Room_web (15)

The_Room_web (39)

The_Room_web (13)

Radošums – tas ir ceļš, meklējumi. Filmas “Deju Laikmets” organizētais private screening žurnālistiem un kino sfēras ļaudīm pasākuma ‘The Room live’ ietvaros nebija nejaušība. Ideja par TheRoom LIVE deju sarīkojumu radās tieši filmas autoriem Viktoram Budam un Ritvaram Blukam vēl pirms pieciem pavasariem, strādajot pie filmas izstrādes. Tobrīd Rīgas deju dzīve vēl nebija īsti atkopusies pēc ekonomiskās krīzes un kultūras dzīve bija apstājusies pilnībā, pārtopot par lokālo krogu “kultūru”. Ideja tobrīd bija vienkārši uzrīkot “secret location” koncepta pasākumu ārpus klubiem ar draugu-dju piedalīšanos un uzaicināt sev interesantus cilvēkus. Pirmo TheRoom pasākumu apmeklēja 140 personāžu. Piektdienas TheRoom #5yearsofsecrets notikumu nakts laikā apmeklēja 400.

moment 2017

The_Room-(55)

Jānis Krauklis par TheRoom LIVE | 2017 #5yearsofsecrets

“Pasākuma enerģētika un draivs bija neticams, tas ļoti uzlādēja. Arī pasākuma apmeklētība piektdienas naktī iedvesmoja. Lielais cilvēku skaits šādā pasākumā ir reta parādība šodienas Rīgas naktsdzīvei. TheRoom ir izveidojies par nobriedušu pasākumu”. – pēc pasākuma sacīja Jānis Krauklis.

JK

DSC07790

Sergey Sanchez TheRoom LIVE | 2017 #5yearsofsecrets

“Par TheRoom biju dzirdējis jau Maskavā. Biju priecīgs kļūt par piektā The Room Live notikuma dalībnieku, kā arī nokļūt filmas Deju Laikmets slēgtajā pirmizrādē, iegūt jaunus draugus un satikt vecos. Paldies Tev Rīga!”

Sanzhez

Mindaugelis par TheRoom LIVE | 2017 #5yearsofsecrets

“Bija ļoti patīkami redzēt skaistus cilvēkus, dažādu mūzikas paaudžu cilvēki vienkopus deju zālē. Piekrītat, tas tomēr ir rets savienojums. Lieliska atmosfēra. Laba skaņa. Paldies the Room dream team!”

Room_web (17)

No idejas par mazu deju sarīkojumu sev un Draugiem līdz pēdējo pavasaru gaidītākajam deju pasākumam Rīgā. Aptuveni šādi var noraksturot TheRoom ģeometrisko progresiju 5 gadu laikā. Notikums ir vērā ņemams piemērs tam, kā neatkarīgai idejai ar ierobežotiem līdzekļiem, izdodas iekarot mākoņainās Rīgas naktsdzīves virsotnes. “TheRoom nav tikai pasākums, drīzāk kultūras nesējs”, – izsauca kāds no uzaicinātajiem žurnālistiem nakts turpinājumā.

TheRoom pateicas LIVE notikuma Sponsoriem un Atbalstītājiem: Kopš TheRoom LIVE pirmā pasākuma (2013) mūsu ilggadējais partneris ir kompānija PM-TM. Pateicamies (īpašs paldies Alex Gurvich) par kvalitatīvu vizuālo produkciju, reklāmas materiāliem, morālo un finansiālo atbalstu TheRoom LIVE rīkošanā! www.pmtm.lv | www.fb.com/siapmtm
– STOLI® THE VODKA (īpaši Janis Chi Chi Chilayz), – Discomania.lv www.facebook.com/discomania.lv (īpaši Kaspars Dolgis) un Sandrim Linkumam | VOID Latvia www.realaudio.eu

Tiksimies theRoom LIVE pēc gada aptuveni šājā pašā laikā!

Foto: Pēteris Vīksna, Sanita Andiņa
Sagatavojis: Svens Danbergs

———————————————————————————-

Copyright (C) The Room.
Izmantojot un pārpublicējot saita materiālus atsauce uz www.theroom.lv ir obligāta.
2009 – 2017 © /www.theroom.lv/