VOID Acoustics (Lielbritānija) ir Pasaules Top līmeņa skaņu sistēma, kuru izmanto vadošie pasaules klubi, kā DC10 Ibiza, Sankeys Ibiza, Eden Ibiza, AIR Amsterdam, Monarch San Francisco, Studio 338 London, Mixmag Los Angeles, London Lab un citi pasaules premjerklubi.

void s

Īsumā par VOID Acoustics

Void Acoustics ir kompānija no Lielbritānijas. Par oficiālo dibināšanas gadu uzskatāms 2002. Idejas autors ir pazīstamais akustikas dizaina inženieris Rog Morale, kurš jauno produktu izveidē piedalās joprojām. Kompānija ražo augstas klases akustiskās sistēmas instalācijām mūzikas klubiem un Touring klases sistēmas apskaņošanas kompānijām. Tika ieguldīts smags darbs produktu izstrādēs un tas attaisnojās ar uzviju, jo pavisam īsā laikā sekoja strauja kompānijas izaugsme sarežģītajā High-End Pro Audio segmentā. Visi produkti tiek komplektēti kompānijas fabrikā un tiem pieejamas plašas individualizēšanas iespējas. Atbilstošākās skaļruņu komponentes, aksesuārus un elektroniku uzņēmums pasūta pie vadošajiem ražotājiem no visas pasaules.

void (1)

Patreiz kompānija var lepoties ar distribūcijas tīklu visā pasaulē, iespaidīgu 4000 m2 skaņas izmēģinājumu un produktu attīstības zāli, kas ir viena no lielākajām Eiropā, augsti kvalificētu R&D inženieru komandu un veiksmīgi veiktām instalācijām Premium līmeņa mūzikas klubos: Eden (Ibiza), Sankeys (Ibiza), Ocean Beach (Ibiza), DC10 (Ibiza), Studio 338 (London, UK), Mode Club (London, UK), Tresor, Berlin (Vācija), Omni (Taipeja, Ķīna), Versuz (Beļģija), PRLMNT (Ungārija), Supperclub (Amsterdama, Nīderlande), The Church (Denver, ASV), Temple (San Fransisko, ASV), Main Room (Mexico, Meksika) u.c. vadošajos pasaules deju laukumos.

void (3)

Kompānijas sauklis “atšķirīgs skatījums uz mūziku” pilnībā raksturo pašreizējo VOID Acoustics ideoloģiju.

Vietas, kurās uzstādītas VOID Acoustics skaņu sistēmas var droši lepoties ar piederību augstākajai Pro Audio sabiedrībai un daudzviet VOID Acoustics oriģinālais akustisko sistēmu dizains lieliski papildina arī kopējo telpas interjeru. Instalāciju sērijas ir radītas sarežģītas elektroniskās mūzikas atskaņošanai un skanējums ir kristāldzidrs, detalizēts un jaudīgs. Samērīgi izceltās augšējās un zemās frekvences padara skanējumu ausij vēl baudāmāku. Izvēlētie materiāli ir augstākās raudzes: Kevlar stiklašķiedras sakausējums, alumīnijs, metāls un bērza finieris. Tieši dizains ir kļuvis par unikālo atšķirības zīmi. Skaņas produkti uzreiz ir pamanāmi un nekļūdīgi atpazīstami citu akustisko sistēmu vidū.

void airmotion

Void Acoustics Latvia

Void Acoustics skaņu sistēma par ½ cenu + tā pilna montāža par brīvu vienam deju klubam Latvijā! Tā ir realitāte! Elitārā angļu kompānijas Void Acoustics politika paredz līdzfinansēt augstas kvalitātes skaņas projektus. Mērķis ir katrā Eiropas valstī izveidot īpašu, Void Acoustics skaņas standartiem atbilstošu references deju klubu, kas kalpotu kā paraugs un iepazīstinātu skaņas baudītājus ar izcilu skaņu un ekskluzīva dizaina akustiskajām sistēmām.
Piedāvājums ietver minimālās sistēmas komplektācijas prasības un attiecas uz visiem Void Acoustics produktiem un to oriģinālajiem aksesuāriem. Minimālās sistēmas komplektāciju konkrētajam deju klubam iesaka un pasūtījumu apstiprina Void Acoustics akreditētie pārstāvji Void Acoustics Latvia.

POSTER 2017_red webpdf

TheRoom LIVE 2017 | #5yearsofsecrets notikums 21. aprīlī tiks pilnībā aprīkots ar VOID Acoustics skaņu sistēmu. Pasākumā tiks prezentēta Void AirMotion system, kuru izmanto Ibizas premjerklubi DC10 Ibiza un Sankeys Ibiza.
Vairāk lasiet nākamās nedēļas publikācijā theRoom

void (2)

Vairāk informācijas atradīsiet facebook.com/void-acoustics-latvia

http://www.realaudio.eu/

http://voidacoustics.com/